2022/2023 – 26.kolo Šumice – Bylnice 9:1 (4:1)

20. 6. 2023

Šumice – Bylnice 9:1

⚽29. Žáček Libor

⚽33. Žáček Libor

⚽34. Andrlík Tomáš

⚽37. Andrlík Tomáš

⚽52. Andrlík Tomáš

⚽54. Kelíšek Michal

⚽60. Andrlík Tomáš

⚽80. Žampach Jan

⚽88. Kelíšek Michal

( Koktavý M, Dvořák, Havlík, Lekeš, Šidlo M, Kunovský )

💬 Karel Koníček, asistent trenéra Šumic:
Výsledek je jednoznačný. Soupeř k tomu utkání přistoupil vlažně, my jsme od začátku dominovali a hosty přehrávali. Hlavní bylo, že jsme na rozdíl od předcházejících zápasů využili naše šance. Dařilo se nám střelecky i herně. Do šancí se dostáváme celou sezonu, až nyní nám konečně vyšla koncovka. Je pravda, že soupeř z Bylnice nám to trošku usnadnil. Celkově to byl klidný zápas. Škoda, že prvních dvacet minut propršelo. Na závěr sezony jsme byli kompletní. Proti Bylnici jsme dali prostot i méně vytíženým hráčům. Poslali jsme tam všechny kluky, aby si poslední zápas užili. Kdybychom byli o tři příčky výš a pohyboval se kolem devátého nebo desátého místa, byli bychom spokojenější, v koncovce se nám ale nedařilo. Na střílení gólů musíme zapracovat.“

💬 Martin Lukšík, hrající trenér Bylnice:

Martin Lukšík, hrající trenér Bylnice: Závěrečné utkání sezony jsme odehráli pouze z povinnosti. Nechtěli jsme to vypustit, prohrát kontumačně. A utkání jsme přijeli až o půl páté. Sestavu jsme ale neměli vyloženě špatnou. Bylo nás třináct. Kluci ale dávno rezignovali. Každý vidí, že to to nefunguje. Výsledek je sice krutý, ale odpovídá naší realitě. Přihlásili jsme I. B třídu a uvidíme, co bude dál. Musíme nyní vyřešit hráče, přivést nějaké posily. Tři nebo čtyři borce máme rozjeté, ale pokud to neklapne, budeme mít problémy.