2023/2024 – 17.kolo Šumice – Nedašov 6:1 ( 3:0 )

15. 4. 2024

Šumice – Nedašov 6:1

⚽ 22. Vlastní gol

⚽ 26. Kelíšek Michal

⚽ 34. Žáček Libor

⚽ 59. Kelíšek Michal

⚽ 70. Mikulec Dalibor

⚽ 72. Kelíšek Michal

Sestava

( Košiba, Zahálka, Zuborňák, Koktavý M, Lekeš, Šidlo J  )

💬 Pavel Dvořák, trenér Šumic: 

Od začátku jsme byli herně jasně lepší, soupeře jsme přehráli a zaslouženě vyhráli. Vyšel nám první poločas, za stavu 3:0 jsme to měli už jednodušší. Další šance jsme nedali, mrzet nás to ale nemuselo. Hosté hrozili jenom o standardních situací, moc nebezpeční ale nebyli. Gól nám dali po jedné akci, jinak jsme je do téměř ničeho nepustili. Bylo to poklidné utkání. My jsme spokojení, pro nás jsou to důležité tři body. Nyní nás čekají venku Těšnovice.

💬 Tomáš Kolínek, trenér Nedašova: 

Porážka je zcela zasloužená. Venku nám to nejde, dostáváme velice laciné góly. První jsme si dali vlastní, další dva nebo tři jsme soupeři ulehčili vlastními chybami. O takovém zápase je těžké najít něco pozitivního. Vyzdvihnout musím pouze soupeře, který byl jasně lepší, uštědřil nám lekci. My jsme zase skleslí. Na venkovní zápasy se nedokážeme namotivovat, nabudit. Jsme takoví malátní a než se ve třicáté minutě probereme, většinou je po zápase. Je to v hlavách hráčů, máme nějaký blok. Je to problém, který musíme vyřešit. Venku musíme hrát s větším zaujetím, chutí, jinak budeme pořád jenom prohrávat.