Aktuality - Žáci

Gazda CUP 2020

Turnaj mladších žáků v Uherském Brodě   Naši mladší žáci (ročník 2007 a mladší) se v sobotu dne 13.6.2020 v dopoledních hodinách zúčastnili turnaje v Uherském Brodě na počest dlouholetého člena ČSK Uherský Brod Miroslava Kreisla zvaného Gazda (trénoval i mě v žácích). V dusném a úmorném slunečném počasí jsme odehráli celkem 6 zápasů po…

Turnaj mladších a starších žáků Bojkovice

3. ročník memoriálu Pavla Floreše, 25.1.2020, Bojkovice, sportovní hala V sobotu dne 25.1.2020 jsme se zúčastnili turnaje v Bojkovicích a přijali jsme pozvání na turnaj v obou kategoriích, v mladších žácích (ročník 2007-2008) tak i starších žácích (ročník 2005-2006). Náš žákovský fotbal zažívá velmi dobré období, hráčů je hodně, jsou fotbalově na skvělé úrovni, jejich chuť, odhodlání a nadšení…

Aktuality - Dorost

Tabulka Dorost

Odkaz na aktuální tabulku fotbal.cz   # KLUB Z V R P S B P+ P- 1. Babice 9 7 1 1 45:8 22 0 0 2. Bánov 9 6 1 2 42:16 19 0 0 3. Bojkovice B 9 6 1 2 35:14 19 0 0 4. Uh. Ostroh 9 5 3 1 29:14…

Aktuality - Muži

Rozpis a výsledky – muži

2. kolo Neděle 11. 8. 2019 17:00 Bojkovice – Šumice 7:3 (5:1) 500 diváků Bojkovice 2019720A2B0206 Rozhodčí: Mitáček Václav – Zicháček Martin, Němec Jiří. 3. kolo Neděle 18. 8. 2019 16:30 Šumice – Osvětimany 1:7 (1:5) 250 diváků Šumice 2019720A2B0302 Rozhodčí: Zelený Martin – Svoboda Tomáš, Štulíř Michal. 4. kolo Sobota 24. 8. 2019 16:30 Koryčany – Šumice 2:3 (1:1) Pen: 3:5 120 diváků Koryčany 2019720A2B0407 Rozhodčí: Šubík Ondřej – Zicháček Martin, Zelený…

Tabulka muži

Odkaz na aktuální tabulku fotbal.cz # KLUB Z V R P S B P+ P- 1. Osvětimany 13 12 0 1 62:12 35 1 0 2. Bojkovice 13 11 0 2 38:22 28 5 0 3. Nivnice 13 8 0 5 29:14 24 2 2 4. Koryčany 13 7 0 6 29:28 23 1 3…

  • Vše
  • Muži
  • Obránci
  • Útočníci
  • Stanislav Pilka
    Stanislav Pilka
  • Václav Ondřej
    Václav Ondřej
  • Jan Žampach
    Jan Žampach
  • Michal Kelíšek
    Michal Kelíšek
  • Radim Kunovský
    Radim Kunovský
  • Ivan Pilka
    Ivan Pilka
Sponzoři
Stanislav Pilka

Útočník mužského týmu.

Václav Ondřej

Záložník mužského týmu

Jan Žampach

Kapitán mužského týmu.

Michal Kelíšek

Útočník mužského týmu

Radim Kunovský

Obránce základní sestavy mužského týmu.

Ivan Pilka

Stoper základní sestavy mužského týmu.