Články a aktuality – žáci

5. kolo KS starší a mladší žáci sk. B
Starší žáci : TJ Šumice – TJ Mařatice  4:2  (poločas 2:1) Góly: Kryštof Košiba 2, Michal Kolínek 2 Hodnocení trenéra k utkání starších žáků: Po nočním dlouhotrvajícím dešti byla obava, zda
Přečíst celý článek
Tabulka starší žáci KS sk. B
Odkaz na aktuální tabulku fotbal.cz # KLUB Z V R P S B P+ P- 1. FC Slovácko dívky 5 5 0 0 19:8 13 2 0 2. Morkovice 5
4. kolo KS starší a mladší žáci sk. B
Starší žáci : TJ Morkovice – TJ Šumice  3:1  (poločas 1:1) Gól: Michal Kolínek Hodnocení trenéra k utkání starších žáků: Na dalším delším výletu do Morkovic jsme zajížděli téměř v plné sestavě hráčů.
3. kolo KS starší a mladší žáci sk. B
Starší žáci : FC Ajax Bezměrov – TJ Šumice  2:8  (poločas 1:4) Góly: Michal Kolínek 4, Lukáš Synčák 3, Alex Zuborňák Hodnocení trenéra k utkání starších žáků: Z utkání v Bezměrově
2. kolo KS starší a mladší žáci sk. B
Starší žáci: TJ Šumice – FA Zlechov  7:0 (poločas 5:0) Branky : Ondřej Koktavý 4, Michal Kolínek 2, Jan Zahálka Hodnocení trenéra k utkání starších žáků: V nedělním slunečném dopoledni jsme přivítali
1. kolo KS starší žáci sk. B
Hluk – Šumice 4:3, na penalty (poločas 0:2) Branky: Michal Kolínek 3 Vítejte k Krajské soutěži starších žáků. I tak by se dalo nazvat toto utkání. Na perfektně připraveném hřišti