Články a aktuality – muži

Šumice - Hluk 0:1 ( 0:0 ) Sestava ( Šidlo Milan, Šidlo Vlastimil, Mach Martin, Žampach Jan, Moštěk Adam, Ondřej Tomáš, Lekeš Jakub )   Hodnocení zápasu   Martin Zicha, trenér
Kunovice - Šumice 1:3 ( 0:2 ) ⚽3. Andrlík Tomáš ⚽20. Pilka Stanislav ⚽57. Jurák Radim   Sestava Hodulík Jaroslav Havlík Patrik, Pilka Stanislav, Pilka Ivan, Koktavý Ondřej Andrlík Tomáš,
Šumice - Újezdec 5:2 ( 2:1 ) ⚽6. Červenka Dominik ⚽36. Pilka Ivan ⚽49. Andrlík Tomáš ⚽59. Ondřej Václav ⚽70. Červenka Dominik   Sestava Hodulík Jaroslav Havlík Patrik, Pilka Stanislav,
Šumice - Fryšták 4:1 ( 2:1 ) ⚽33. Ondřej Václav ⚽41. Ondřej Václav ⚽52. Kelíšek Michal ⚽84.  Ondřej Václav   Sestava Hodulík Jaroslav Valášek Petr, Pilka Stanislav, Pilka Ivan, Ondřej
Dolní Němčí - Šumice 4:2 (2:1) ⚽18. Vlastní gol hráč Dolního Němčí ⚽51. Pančocha Josef Sestava Hodulík Jaroslav Havlík Patrik, Pilka Stanislav, Jurák Radim, Ondřej Tomáš Andrlík Tomáš, Pančocha Josef,
Šumice - Těšnovice 1:3 ( 0:2 ) ⚽90. Ondřej Václav Sestava Hodulík Jaroslav Havlík Patrik, Pilka Stanislav, Jurák Radim, Ondřej Tomáš Andrlík Tomáš, Pančocha Josef, Žampach Jan Červenka Dominik, Kelíšek
Zlechov - Šumice 0:3 (0:2) ⚽35. Andrlík Tomáš ⚽44. Kelíšek Michal ⚽72. Červenka Dominik   Sestava Hodulík Jaroslav Havlík Patrik, Pilka Stanislav, Jurák Radim, Valášek Petr Andrlík Tomáš, Pančocha Josef,
ŠUMICE – BUCHLOVICE 0:2 (0:1)   Šidlo Milan Havlík Patrik, Pilka Stanislav, Jurák Radim, Ondřej Tomáš Andrlík Tomáš, Pančocha Josef, Žampach Jan Červenka Dominik, Ondřej Václav, Kelíšek Michal (Koktavý Ondřej,
Nedachlebice - Šumice 1:1 ( 1:0 ) ⚽75. Červenka Dominik Hodulík Jaroslav Havlík Patrik, Kunovský Radim, Pilka Stanislav, Ondřej Tomáš Jurák Radim, Pančocha Josef, Andrlík Tomáš Červenka Dominik, Ondřej Václav,
Šumice - Osvětimany 2:9 ( 1:4 ) ⚽37. Žampach Jan ⚽66. Červenka Dominik Sestava Hodulík Jaroslav Havlík Patrik, Kunovský Radim, Jurák Radim, Ondřej Tomáš Žampach Jan, Pančocha Josef, Andrlík Tomáš