2023/2024 – 17.kolo Nedachlebice – Šumice 2:2 ( 1:1 )

8. 4. 2024

Nedachlebice – Šumice 2:2

⚽39. Ondřej Václav

⚽69. Kelíšek Michal

Sestava

( Koktavý, Obal, Zahálka, Synčák, Lekeš, Šidlo )

💬 Pavel Dvořák, trenér Šumic:

Zápas se mi těžko hodnotí. Bod je v naší situaci málo. Bohužel jsme se přizpůsobili soupeři, který hrál dlouho v deseti. Utkání jsme měli dohrát lépe. Sestava byla stejná jako minulý týden. Nejvíce jsem zklamaný z výkonu rozhodčích, kteří se nám celý zápas smáli do obličeje. Byla to ostuda. My jsme bohužel hned v úvodu nevyužili dvě velké gólové šance a soupeř šel do vedení z penalty, jakou jsem dlouho neviděl. Domácí byli od té chvíle lepší a začali nás přehrávat. Nám se ale podařilo ke konci první půle po standardní situaci srovnat na 1:1. Pak dostal domácí hráč za tvrdý faul červenou kartu za faul, v dlouhé přesilovce jsme ale využili jenom jednu šanci, jinak jsme se přizpůsobili hře soupeře, který pak z druhé penalty nařízené správně za ruku srovnal na 2:2.

💬 Ondřej Čtvrtníček, trenér Nedachlebic:

Náš výkon byl hrůzostrašný, celkově byl fotbal oboustranně špatný. My jsme se sice snažili, herně nám to ale nešlo. Zápas poznamenalo vyloučení našeho hráče. Bylo to správné, náš hráč šel oběma nohama napřed, nesmyslný zákrok. V deseti jsme to měli složité, nakonec jsme zachránili alespoň bod, který musíme nakonec brát. Na výkonu se jistě projevilo teplo. Nebyli jsme tak dobří, jak bychom měli být.