KS mladších žáků 9. kolo

26. 10. 2021

Šumice – Strání 2:11 (1:5)

Branky: Matěj Urbánek 2

Hodnocení trenéra k utkání mladších žáků: Naše výkony se odvíjí od kvality protivníka. Minulý týden jsme odehráli výborné utkání v Luhačovicích a chtěli jsme na něj navázat i proti Strání. Přitom jsme udělali drobnou úpravu v sestavě, neboť byl k dispozici brankař přípravky a mohli jsme tak využít Matěje Urbánka v útoku, což se dvakrát vyplatilo. V zápase rozhodla kvalita soupeře, jelikož hráči Strání mají širší výběr hráčů, zatímco my máme minimálně půlku hráčů z přípravky a to je na tuto soutěž opravdu moc. Pokud se však podíváme na zápas ve Strání a zápas u nás, je zde jistý posun a to jak ve hře tak i výsledkově. Je třeba nepřestat, pořád se fotbalu věnovat, trénovat, neustále sportovat a výsledky se dostaví.

Hráč utkání mladších žáků:  Radim Lidiak – ačkoli jeho postava není zatím zrovna sportovně ideální, je to jen zdání, neboť v brance velmi dobře překvapuje a v zápase několikrát dokázal, že zde bude v budoucnu jeho místo. Nebojácně zasahoval proti střelám soupeře a chytal s velkým nasazením, což se bohužel nedá říct o některých našich hráčích. Chytal s takovým vypětím, že si přivodil drobné zranění, ale i přesto zápas dochytal, což svědčí o jeho velké odpovědnosti vůči celému kolektivu.

Sestava: Radim Lidiak – Samuel Jorda, Radim Zajíc, Aleš Kunčík – Daniel Pilát, Eliáš Bruštík – Matěj Urbánek, Jakub Mulko. Hráči na střídání: Viktor Slačálek, Václav Marek, Štěpán Hauerland.