KS mladších žáků 7. kolo

12. 10. 2021

Šumice – Hluk 1:12  (0:4)

Branka: Viktor Slačálek

Hodnocení trenéra k utkání mladších žáků: Jelikož starší žáci vysokým skóre prohráli, dalo se očekávat, že ti mladší to odnesou ještě hůře. Opak byl pravdou, byť výsledkově ne, ale herně to nebylo až tak špatné zejména v první půli. V úvodu utkání jsme sice dostali rychlý gól v první minutě, ale následně jsme se soupeři úspěšně bránili. Byli jsme aktivní, ale hlavně jsme dokázali držet fyzicky se soupeřem krok. Bylo to tím, že nám přišli pomoci kluci z přípravky, kteří jsou zejména pohybově dobře připraveni. Zápas se odehrával zejména na naší polovině, kdy proti výborně kombinujícímu soupeři jsme měli jen malé okamžiky, kdy jsme měli v držení míč. Opět byl soupeř nad naše síly a jen díky urputnému bránění a kvalitě v naší bráně jsme neobdrželi více gólů. Nicméně velká pochvala patří klukům z přípravky, u nichž se snaha, bojovnost a nasazení nedá upřít a pro kluky z mladších žáků jsou příkladem. Prohráli jsme vysoko, to je sice pravda, ale tyto zápasy nám musí do budoucna dát ponaučení k tomu, že ještě větší píli a úsilí musíme věnovat v přípravě na trénincích i mimo něj třeba doma s kamarády někde na plácku. Jedině to nás může posunout někam jinam, než jsme nyní.

Hráč utkání mladších žáků:  Matěj Urbánek – nebýt jeho, byl by rozdíl ve skóre ještě vetší, doslova v brance čaroval a při jedné ze šancí soupeře měl dokonce tři po sobě jdoucí rychlé zákroky, které zabránili gólu. Za zmínku stojí také výkon Radima Zajíce, který mladším žákům ukazuje, jak by se mělo bránit.

Sestava: Matěj Urbánek – Štěpán Hauerland, Radim Zajíc, Aleš Kunčík – Viktor Slačálek, Václav Marek – Eliáš Bruštík, Daniel Pilát. Hráči na střídání: Tobiáš Juřeník, Samuel Jorda, Radim Lidiak