KS mladších žáků 6. kolo

4. 10. 2021

Mařatice – Šumice 20:0

Hodnocení trenéra k utkání mladších žáků: Je velmi těžké hodnotit utkání, které prohrajeme 20:0. Zde se právě projevila široká hráčská základna Mařatic, kdy tito nastoupili se dvěma mužstvy a střídali se hokejově. To naše mladé a nezkušené mužstvo úplně zdecimovalo a nedokázali jsme soupeři v ničem konkurovat a vzdorovat. V mužstvu mladších žáků to bude hodně o psychice vydržet takový nápor a příděl branek v každém utkání a je důležité vydržet, poctivě trénovat a zlepšovat se až do doby, kdy se to otočí, nebo aspoň vyrovná.

Hráč utkání mladších žáků:  Tobiáš Juřeník – velmi dobře bránil svou stranu obrany, snažil se, bojoval, odebíral soupeři míče a vzhledem k jeho mladému věku hráče přípravky je příslibem do budoucna.

Sestava: Jakub Mulko – Samuel Jorda, Tobiáš Juřeník, Aleš Kunčík – Fun, Václav Marek – Daniel Pilát Eliáš Bruštík. Hráči na střídání: 0