2023/2024 – 25.kolo Šumice – Bojkovice 0:0 ( 0:0 )

3. 6. 2024

( Obal, Košiba, Synčák L, Šidlo J, Koktavý M, Lekeš )

💬 Pavel Dvořák, trenér Šumic :
Začali jsme dobře a na začátku utkání jsme byli aktivnější. Bojkovice ale postupem času hru vyrovnaly, oba týmy měly nějaké šance. Náš Pančocha trefil břevno, soupeř zahrozil po nějakých závarech u naší branky. Bojkovice měly ve druhém poločase o něco více šancí než my. Trefily tyčku a břevno, my jsme tam ale taky něco měli. Škoda, že jsme nějaké akce nedotáhli. Utkání ale bylo odmakané. Kluci to odjezdili, nemám jim vůbec co vytknout. Pro nás to bylo těžký zápas s kvalitním soupeřem. Bod bereme, je pro nás dobrý. Na to, že to bylo derby, tak to bylo naprosto v pohodě. Jsem rád, že nám vypomohl i Václav Ondřej.

💬 Martin Kolář, trenér Bojkovic :

Oba týmy hrály naplno, nic nevypouštěly. Šance byly na obou stranách. Bylo to spíš o jednom gólu. I když jsme si vypracovali víc brankových příležitostí a měli více ze hry, někdy to tak bývá, že to tam nespadne. Za výkon bychom si výhru zasloužili. Kluky musím pochválit za dobrou práci i přístup. Stejně jako u soupeře to všichni hráči odmakali. Každý nechal na hřišti všechno. Jenom škoda, že utkání neskončilo třeba 1:1, pro diváky by to jistě bylo lepší. Nějakou branku by si zasloužili. Jinak to byl férový zápas. Oba týmy orazítkovaly konstrukci branky, Vyzdvihnout musím domácího brankáře, který vytáhl neskutečný zákrok. Chyběly tomu akorát góly.