2023/2024 – 24.kolo Zborovice – Šumice 1:3 ( 1:1 )

30. 5. 2024


💬 Pavel Dvořák, trenér Šumic

Jsem moc rád, že jsme to zvládli a získali důležité body. Herně jsme byli lepší. Byli jsme více na míči, snažili se kombinovat, ale na menším hřišti jsme s tím měli docela problémy. I tak jsme si vytvářeli šance, které jsme neproměnili. Jednou jsme trefili i tyčku. Domácím se však podařilo dát gól z půlky hřiště. Výsledek jsme naštěstí do konce poločasu srovnali na 1:1. Prosadil se dorostenec Zuborňák. Druhou půli jsme začali aktivně a po krásné akci ze strany jsme skóre Kelíškem otočili. Pak jsme po standardní situaci přidali třetí gól a zbytek zápasu si v klidu pohlídali. Na výhře se podíleli i dva dorostenci. Kromě Zuborňáka také Košiba. Kluci to odjezdili.
💬 Martin Střelec, trenér Zborovic

Znovu jsme měli obrovské problémy se sestavou. Máme hodně zraněných, tým se po začátku jara docela rozpadl. Od začátku jsme se spíše bránili. I když Šumice byly hratelné, herně měly navrch. Do vedení jsme šli ale my, když se z poloviny hřiště trefil Bejdák. Dalekonosnou ranou přehodil hostujícího gólmana. Šumice ale výsledek ještě do přestávky srovnaly na 1:1. Hosté byli víc na balonu, měli o něco víc šancí. Hned zkraje druhé půle dali po rohovém kopu na 2:1 chvíli na to na 3:1 a bylo po zápase. Kluci se snažili, celkem dobře bránili, ale moc šancí na zvrat nebylo. Cekově zápas moc velkou úroveň neměl. Pochválit ale musím rozhodčí, zvládli to velice dobře.