2023/2024 – 23.kolo Šumice – Mladcová 2:7 ( 1:2 )

20. 5. 2024

Sestavy

( Synčák L, Urbánek, Šidlo V, Šidlo J, Koktavý M )

💬 Pavel Dvořák, trenér Šumic :

Zápas s Mladcovou nám vůbec nevyšel. Góly jsme dostávali po hloupých chybách. První půle byla ještě vyrovnaná. Hosté šli do vedení, my jsme výsledek brzy srovnali. Bohužel za stavu 1:1 jsme neproměnili dvě gólovky a na konci první půle jsme dostali po standardní situaci branku na 1:2. Hned v úvodu druhé půle jsme inkasovali branku na 1:3. Přestože se nám podařilo Kelíškem výsledek zkorigovat, brzy na to jsme dostali gól na 2:4 a už se to s námi vezlo. Mladcová byla produktivní, trestala naše chyby. Hosté chodili do naší otevřené obrany. Přidávali další branky. Zklamání je velké. Bylo to utkání o šest bodů. Nyní musíme zabrat ve Zborovicích.“

💬 Jan Somberg, trenér Mladcové :

Kluky musím pochválit nejen za výsledek, ale i předvedenou hru. Hráli opravdu dobře. Takto by to mělo vypadat pokaždé. Utkání se nám povedlo se vším všudy. Vzadu jsme sice udělali dvě nebo tři chyby, které domácí potrestali, ale jinak jsme mohli další branky přidat. Zápas se povedl hlavně našim mladším hráčům. Výhry si cením, zápas byl o šest bodů. V tabulce jsme si trošku polepšili, dostali pod sebe Nedachlebice. Snad na výsledek navážeme i v dalších zápasech. Máme ale těžký los, čekají nás soupeři z popředí tabulky.