2023/2024 – 16.kolo Šumice – Újezdec 6:0 ( 2:0 )

3. 4. 2024

Šumice – Újezdec 6:0

⚽15. Žáček Libor

⚽45. Ondřej Václav

⚽62. Červenka Dominik

⚽70. Kelíšek Michal

⚽74. Pilka Stanislav

⚽86. Ondřej Václav

Sestavy

( Koktavy M, Koktavy O, Košiba, Zahálka, Lekeš, Šidlo V, Šidlo J )

💬 Pavel Dvořák, trenér Šumic:

Jde o zasloužené vítězství. Výsledek je sice přesvědčivý, ale úplně snadné to nebylo. Začátek byl z naší strany nervózní. Pak jsme ale dali po vybojované akci na straně gól, ke konci první půle po rohu přidal Ondřej druhou branku, která nám strašně pomohla. Újezdec začal druhou půli aktivně, deeset minut nás i díky větru přehrával. My jsme ale dobře bránili a postupně přidávali další branky. Kluci to odjezdili, odmakali. Hosté v prvním poločase trefili ze standadrky tyčku, jinak spíš hrozili centry ze strany, ale vyloženou šanci už neměli. My jsme spokojení. Jsem moc rád, že jsme odčinili debakl ze Starého Města. Snad jsme se chytili a výhra nám pomůže do dalších zápasů. Na to, že to bylo derby, tak to bylo celkem poklidné.

💬 Jiří Vystrčil, trenér Újezdce:

Za mě je to obrovská ostuda. Katastrofální přístup hráčů k utkání. Ani nevím, co k tomu říct. Každý z kluků si musí sáhnout do svého svědomí a říct si, zda něco udělal pro mužstvo. Do hlavy nikomu z nich nevidím. Takto vysoká porážka mě mrzí o to víc, že soupeř není svojí kvalitou na úrovni Kroměříže B. Na první gól jsme Šumicím nahráli sami, před druhou brankou jsme nezachytili náběh. O přestávce jsem provedl nějakou změnu a myslel, že se něco změní. Čekal jsem, že kluci vyvinou nějakou aktivitu, snahu, ale Šumicím jsme sami umožnili přidat další čtyři góly. Jsem obrovsky zklamaný z výkonu. Za stavu 1:0 jsme sice nastřelili tyčku, ale to bylo z naší strany vše. Třeba si kluci uvědomí, že s takovým přístupem neporazíme nikoho.
Diváci: 150.