2023/2024 – 12.kolo Šumice – Dolní Němčí 0:2 ( 0:2 )

23. 10. 2023

Šumice – Dolní Němčí

Sestava

( Koktavý M, Mach, Košiba, Zahálka, Šidlo, Lekeš )

💬 Martin Zicha, trenér Šumic:
Začátek zápasu byl oboustranně otevřený. My jsme si vytvořili nějaké šance, soupeř taky. Bohužel kolem dvacáté minuty jsme museli střídat zraněného klíčového útočníka Kelíška. Po jeho odstoupení jsme museli trošku přeskupit řady a chvilku se trápili. Než si to znovu sedlo, tak toho hosté využili. Byli víc na míči, v poli lepší. Taky důraznější, vyhrávali souboje a zaslouženě vedli 2:0. My jsme ve druhé půli chtěli vytvořit na soupeře větší tlak, což se nám i celkem dařilo. I když jsme však soupeře ve středu hřiště přehráli, zastavil nás gólman nebo obránci. Celkově se hra odvíjela spíše mezi šestnáctkami. Host už hrozili spíše jenom z brejků, vedení 2:0 si zkušeně pohlídali a zaslouženě u nás vyhráli. My jsme sice drželi více balon na svých kopačkách, ale moc šancí jsme si nevytvořili.“

💬 Zdeněk Skopal, trenér Dolní Němčí:
S tím, s čím jsme přijeli do Šumic, s tím jsme odjeli. Byl to bojovný zápas, ve kterém jsme měli po celou dobo krok navíc. Domácím jsme za celý zápas dovolili jedinou střelu na branku, čehož si hlavně v defenzivní fázi dneska vážím. Obojí diváci si podle mě přišli pro výsledek, který dopadl.„