2023/2024 – 8.kolo Šumice – Kroměříž B 0:2 ( 1:5 )

25. 9. 2023

Šumice – Kroměříž B 1:5

⚽ 67. Pilka Stanislav

Sestava

( Ondřej, Dvořák, Kelíšek, Šidlo V, Šidlo J Lekeš, Koktavý M )

💬 Martin Zicha, trenér Šumic:

Soupeř vstoupil do zápasu daleko lépe a hned v 5. minutě dal po krásné křídelní akci a centru ze strany vedoucí branku. My jsme dál hráli spíše v obranném bloku a poctivě bránili. Taky jsme si ale vytvořili nějaké šance. Na soupeře to ale nestačilo. Hosté byli po kondiční, rychlostní i technické stránce dobře vybavení. Zatímco oni drželi míč, my běhali spíše bez něj. Soupeř u nás ukázal svoji kvalitu. Byl to nejlepší soupeř, na kterého jsme v této třídě narazili. Klukům ale nemohu upřít snahu. I za nepříznivého stavu 0:2 se snažili s výsledkem něco udělat, hosté se ale po třetím gólu definitivně uklidnili a zbytek utkání kontrolovali.

💬 Karel Heinz, trenér Kroměříže:

Šumice se mi moc líbily. Podaly sympatický výkon. Snažily se hrát, jenom nebránily. Taky prostředí a atmosféra na stadionu byla velmi příjemná. Náš výkon byl kvalitní, s ním jsem byl spokojený. Kluci k tomu přistoupili velmi zodpovědně, dobře si zahráli. Doufám, že podobně jim to půjde i ve středu proti Slavii Praha. (úsměv) Z našeho týmu bych vyzdvihl výkon Martina Surynka, který podal excelentní výkon, navíc nahrál na tři brank, takže ho mohu doporučit trenérovi Červenkovi, aby mu dal příležitost ve druhé lize. Věřím, že fanoušci pohárové utkání vyprodají, Navýšili jsme kapacitu na čtyři tisíce. Pořád jsou volná místa na stání. Dokonce jsme speciálně pro toto utkání pořídili mobilní tribunu pro 400 míst na sezení.