2023/2024 – 5.kolo Šumice – Těšnovice 1:5 (1:3)

4. 9. 2023

Šumice – Těšnovice 1:5

⚽ 36. Andrlík Tomáš

Sestava

( Koktavý, Lekeš, Šidlo, Synčák Š, Synčák L, Zuborňák )

💬 Martin Zicha, trenér Šumic:

Zápas se mi nehodnotí dobře. Bohužel jsme v utkání udělali hloupé chyby, které soupeř potrestal. My jsme podobné šance neproměnili, což rozhodlo. Hosté měli vpředu výborného Janoštíka, který je na tuto třídu rozdílový hráč. Byl opravdu výborný. Podržel balon, přihrál a když se dostal do šance, skóroval. Těšnovice u nás vyhrály zcela zaslouženě.

💬 Petr Bíbr,asistent trenér Těšnovice:

Zasloužená výhra. Myslím, že divákům se musel fotbal líbit. Oboustranně to byl pohledný fotbal. Rozhodlo to, že my jsme proměnili šance a domácí ne. Jinak v poli hra byla celkem vyrovnaná. Sice jsme byli občas vzadu laxní a dopouštěli se chyb a zbytečných ztrát, Šumice je ale nedokázaly potrestat. My jsme naopak byli produktivní a stříleli góly. Důležité bylo, že jsme soupeři ještě v první půli odskočili na rozdíl dvou branek. Druhý poločas jsme měli víceméně pod kontrolou. Souhlasím, že Janoštík patřil k nejlepším hráčům, vyzdvihnout ale musím i gól Šilingera, který se po rohu trefil parádně do šibenice a dal vítězný gól. Konečně se nám vrátili Majkrič s Urubkem, v naší hře byli znát.