2023/2024 – 3.kolo Šumice – Nedachlebice 4:4 (1:3)

⚽ 83. Žampach Jan

⚽ 89. Kelíšek Michal

( Mikulec Dalibor, Zuborňák Alex, Košiba Kryštof, Lekeš Jakub, Šidlo Jonáš )

💬 Martin Zicha, trenér Šumic:
I když jsme po prvním poločase prohrávali 1:3, pro nás to byl ještě příznivý výsledek, protože úvodní část nám herně vůbec nevyšla. V tom velkém horku to měly oba týmy složité. Těžko se dal hrát nějaký fotbal nahoru a dolů. Nedachlebice ale byly v první půli lepší, fotbalovější, víc držely balon, my jsme spíše běhali bez něj. Hosté tak po 45 minutách zaslouženě vedli. Nám se bohužel při rozcvičce zranil Mach, pak musel nuceně střídat Dvořák. Ve druhé půli jsme trošku zariskovali a hráli jinak. Já jsem rád, že jsme to ani za stavu 1:4 nezabalili a na konci zachránili alespoň bod. Soupeře jsme v závěru přimáčkli dlouhými balony a centry ze stran. S bodem jsem samozřejmě spokojený, když jsme ho honili v posledních deseti minutách. Na konci jsme si vytvořili ještě jednu šanci, ale to už bychom chtěli moc.

💬 Ondřej Čtvrtníček, trenér Nedachlebic:

Zápas se mi hodnotí jen velmi těžce. Ztratili jsme dobře rozehrané utkání, dva body. Přitom osmdesát minut hrajeme podle mých představ, vedeme 4:1 a kontrolujeme hru. Bohužel fotbal se hraje devadesát minut a my jsme v posledních deseti úplně vypnuli a začali dělat hlouposti. Sice ve hře byla spousta sporných věcí, ale můžeme si za to sami. I když jsme měli kompletní sestavu, závěr jsme vůbec nezvládli.