2022/2023 – 20.kolo Šumice – Mladcová 4:3 ( 1:1 )

8. 5. 2023

Šumice – Mladcová 4:3

⚽28. Koktavý Ondřej

⚽47. Dvořák Pavel

⚽55. Žampach Jan

⚽78. Koktavý Ondřej

Sestava

( Dvořák, Ondřej T, Koktavý M, Šidlo, Lekeš )

💬 Martin Zicha, trenér Šumic: Jsme rádi za vítězství, které jsme nutně potřebovali. Na soupeře jsme se chystali. Věděli jsme, že ve čtvrtek absolvoval dohrávku. Počítali jsme s tím, že by hosté mohli fyzicky odpadnout. Vstup do utkání nám vyšel. Hráli jsem dobře, na soupeře vyvíjeli tlak. Vytvořili jsme si i nějaké šance. Hosté ale postupem času hru srovnali a rovněž hráli dobře. Mladcová byla fotbalová, agresivní, srovnala skóre na 1:1. Prostě každý chvilku tahal pilku. I druhá půlka byla vyrovnaná, svižná. Když jsme ke konci dali na 4:2, měli jsme si závěr pohlídat lépe. Bohužel jsme dostali hloupý gól, náskok ale udrželi. Myslím, že vyhrál spíše šťastnější tým. Zápas poznamenalo i nešťastné zranění hlavního rozhodčího. Dostal se do souboje mezi dva hráče a nakonec skončil na zemi. Dlouho jsem neviděl rozhodčího odnášet na nosítkách. Asi deset minut se nehrálo. Chvilku nám potom trvalo, než jsme se do toho zase zpátky dostali. Mladcová hrála dobrý fotbal, má slušnou kvalitu.“

💬Jan Somberg, trenér Mladcové:
Jan Somberg, trenér Mladcové: „Pro diváky to bylo docela zajímavé utkání. Padlo hodně branek, klidně jich ale mohlo být i víc. Bohužel jsme nedohráli některé věci, což se soupeři povedlo a i proto vyhrál. My jsme trefovali tyčky, dávali to těsně vedle. Utkání by za mě slušela remíza, nicméně domácí dali o gól a vyhráli. Asi v 10. minutě se zranil hlavní rozhodčí, který se srazil s hráči a musel do nemocnice. Zřejmě má zlomenou mohu. Místo něj šel asistent a vůbec to nezvládl. Hlavami kroutily oba týmy.“