2022/2023 – 13.kolo Šumice – Nedachlebice 3:1 ( 1:1 )

31. 10. 2022

Šumice – Nedachlebice 3:1

⚽11. Žampach Jan

⚽34. Červenka Dominik

⚽72. Andrlík Tomáš

Sestava

( Šidlo, Koktavý, Struhelka, Ondřej T, Lekeš, Kunovský )

💬 Martin Zicha, trenér Šumic: Musím uznat, že hosté hráli výborně kombinačně, vytvářeli si i nějaké pološance. V držení míče byli rozhodně silnější než my. Ale ztrestali jsme jejich chyby, které udělali po nedůrazu a možná až z přemíry snahy. Hosté to chtěli řešit konstruktivně, fotbalově a my to potrestali. Ale Nedachlebice byly velice dobrý soupeř. V sestavě mají hodně šikovných fotbalistů. Opravdu jim patří velká pochvala. Je to první mančaft, který chtěl u nás hrát kombinační fotbal. Sice většinou došli jenom šestnáctku, nějaké střely jsme jim zblokovali a centry posbírali. Při standardkách byli silnější než my. Nakonec jsme vyhráli a podzim trošku zachránili. Začátek sezony nám nevyšel, trápili jsme se v koncovce. Klíčový zápas přišel doma s Hlukem, kdy jsme prohrávali, ale otočili jsme ho a právě tento obrat byl pro nás takový odrazový můstek. Začali jsme si věřit a uhráli nějaké body. Klid pořád nemáme, ale je to daleko lepší než v úvodu ročníku. Po přestávce se musíme přes zimu dobře nachystat a hlavně potřebujeme chytit začátek jara, abychom soupeřům za námi rychle odskočili a měli více klidu.

💬Ondřej Čtvrtníček, trenér Nedachlebic: Chyběli nám Hájek s Pisklákem, ale na to se nevymlouvám. Když to shrnu, tak my jsme hráli a oni dávali góly. V Šumicích nás srazily individuální chyby. Udělali jsme tři a soupeř z nich dal branky. Sice jsme domácí zatlačili na jejich půlku, kde se odehrával téměř celý zápas, ale z převahy jsme až tolik nevytěžili. Sice jsme v první půlce výsledek srovnali, ale ještě do přestávky jsme obdrželi druhý gól. Ten nám sudí neuznali kvůli ofsajdu. Je mi líto hlavně kluků, že kvůli takovým třem hloupým až žákovským chybám ztratí celý zápas. Za celý podzim nás kromě Hluku nikdo nepřehrál, přesto jsme poztráceli spoustu bodů. Hlavně zvenku jsme jich měli dovést víc. Pocity jsou takové smíšené. Po podzimu nejsme spokojení ani naštvaní. Je to něco mezi. Devatenáct bodů není moc ani málo. V zimě se pokusíme tým ještě doplnit.