2021/2022 – 11.kolo Šumice – Fryšták 4:1

11. 10. 2021

Šumice – Fryšták 4:1 ( 2:1 )

⚽33. Ondřej Václav

⚽41. Ondřej Václav

⚽52. Kelíšek Michal

⚽84.  Ondřej Václav

 

Sestava

Hodulík Jaroslav

Valášek Petr, Pilka Stanislav, Pilka Ivan, Ondřej Tomáš

Andrlík Tomáš, Pančocha Josef, Jurák Radim

Koktavý Ondřej, Ondřej Václav, Kelíšek Michal

(Lekeš Jakub, Tlach Tadeáš, Skovajsa Michal, Koníček Štěpán )

 

Hodnocení zápasu 

💬Martin Zicha, trenér Šumic:

Spokojený jsem nejen s výsledkem a třemi body, ale přístupem, bojovností a nasazením. Herně to ale bylo z naší strany slabší. Před derby s Újezdcem jsme však potřebovali udělat nějaký výsledek a navnadit diváky, což se nám podařilo. Zápas rozhodla naše efektivita. Prostě co jsme si vypracovali, to jsme proměnili. Hosté nebyli herně o nic horší, místy nás i předčili, ale nedostávali se až tolik do šancí. Z naší strany to bylo spíš ubojované střetnutí. Tři zápasy za sebou jsme ale doma nevyhráli. Proto jsme hráli spíše zezadu a na brejky. Za žádnou cenu jsme nechtěli inkasovat, ale stejně jsme zase prohrávali 0:1. Naštěstí jsme brzy skóre srovnali a ještě do poločasu dali na 2:1, čímž jsme se trošku uklidnili. V závěru jsme přidali další branku a zápas zvládli. Musím ale říct, že Fryšták u nás hrál velice pěkný fotbal. Nezaslouženě je na posledním místě tabulky.