2021/2022 – 8.kolo Zlechov – Šumice 0:3

20. 9. 2021

Zlechov – Šumice 0:3 (0:2)

⚽35. Andrlík Tomáš

⚽44. Kelíšek Michal

⚽72. Červenka Dominik

 

Sestava

Hodulík Jaroslav

Havlík Patrik, Pilka Stanislav, Jurák Radim, Valášek Petr

Andrlík Tomáš, Pančocha Josef, Žampach Jan

Červenka Dominik, Kelíšek Michal, Koktavý Ondřej

(Pilka Ivan, Mach Martin, Moštěk Adam, Lekeš Jakub, Šidlo Vlastimil, Šidlo Jonáš)

Hodnocení zápasu 

💬Jaroslav Vanda, trenér Zlechova:

Veliké zklamání. Vždycky máme nějakou hluchou desetiminutovku, ve které inkasujeme nějaké branky. Pak to sice honíme, ale nemáme na to, abychom zápas otočili. Nejprve jsme dostali ve 35. minutě branku a ve 44. minutě jsme kopali penaltu, kapitán Vaněk ale trefil břevno a z následného protiútoku jsme dostali na 0:2. Už před pokutovým kolem jsme mohli vyrovnat. Šmatelka hlavičkou překonal i jejich brankáře, ale obránce balon odvrátil na roh. Druhá půle už se hrála mezi šestnáctkami. Třetí branka v naší síti už nic neřešila. Šumice si po přestávce v klidu hlídaly vedení, oba týmy párkrát zahrozily, ale spíš do bylo od vápna k vápnu. Na nás po zahozené penaltě ležela deka. Bohužel minutu před koncem se nám zranil Salinger. Běžel za míčem a píchlo ho v noze. Má natažený nebo natržený zadní stehenní sval. Se zraněním zad dohrával Balíček. Bohužel mužstvo máme zdecimované zranění.

💬 Martin Zicha, trenér Šumic:

Vstup do zápasu nám vyšel. V první dvacetiminutovce jsme byli lepší, vypracovali si i nějaké šance. Postupně se sice hra srovnala, ale podařilo se nám dát gól na 1:0. Klíčové bylo, že Zlechov ve 44. minutě neproměnil pokutový kop. Domácí hráč poslal balon do břevna, od něj se odrazil do zámezí. My jsme hned z následujícího odkopu podnikli akci, náš hráč šel sám na branku a dal na 2:0, což bylo rozhodující. Kdyby soupeř srovnal na 1:1, měli bychom problémy. Zlechov by se zvedl, takto musel dohánět dvoubrankové manko. Domácí měli lepší vstup do druhé půle. Běhali, sbírali odražené míče. Byli nepříjemní v soubojích ve vzduchu i na zemi. Bylo vidět, že chtějí utkání zvrátit. Jak ale začali otvírat hru a začali posílat dopředu více hráčů, podnikali jsme výpady a zápas třetí brankou definitivně rozhodli. Celkově to bylo bojovné, tvrdé, ale férové utkání, které se lámalo za stavu 1:0.