2021/2022 – 7.kolo Šumice – Buchlovice 0:2

13. 9. 2021

ŠUMICE – BUCHLOVICE 0:2 (0:1)

 

Šidlo Milan

Havlík Patrik, Pilka Stanislav, Jurák Radim, Ondřej Tomáš

Andrlík Tomáš, Pančocha Josef, Žampach Jan

Červenka Dominik, Ondřej Václav, Kelíšek Michal

(Koktavý Ondřej, Kunovský Radim, Moštěk Adam, Hodulík Jaroslav, Šildo Jonáš, Valášek Petr,

 

Hodnocení zápasu

 

💬Martin Zicha, trenér Šumic:

„Herně jsme byli lepší než soupeř, který spoléhal na brejky a standardní situace. Buchlovice měly dobré rohy a výborně házely dlouhé auty. Spíš tímto způsobem se dostávaly do zakončení. První gól jsme dostali ve třicáté minutě naší chybě, kdy hostující hráč pronikl až před šestnáctku a trefil se přesně k tyči. Druhý gól jsme inkasovali z penalty, která byla za mě dost přísná. Dala se pískat, ale taky nemusela. Po ní jsme si vytvořili tlak, nastřelili břevno a měli i další šance. I kdybychom ale hráli do půlnoci, gól bychom stejně nedali. Klukům ale nemám co vytknout. Zápas odjezdili, odmakali. I když byli mírně unavení z hodového víkendu, rozhodně nic nevypustili. Buchlovice mají dobrý tým a využily to, co jsme jim povolily. Zato my jsme své šance neproměnili.“

 

💬Ladislav Soviš, trenér Buchlovic:

„Pro nás to byl těžký zápas s kvalitním soupeřem. Chyběli nám hned tři hráči ze základní sestavy, ale s absencemi jsme se vypořádali velice dobře. My jsme hráli velice zodpovědně v obraně. Zálohu máme silnou, defenziva nám taky funguje. Jenom útok máme horší, ale podařilo se nám dát ve třicáté minutě Hromadou vedoucí gól. Bohužel stejný hráč se na konci první půle zranil, když chtěl na zadní tyči dorazit balon do sítě, ale natáhl si sval. Naštěstí jsme v úvodu druhé půle přidali z penalty druhou branku. Šumice nás ale po přestávce zatlačily, měly převahu i nějaké šance. Jednou trefili po standardce břevno. Domácí chtěli výsledek snížit, utkání zdramatizovat, ale podržel nás gólman. V závěru jsme mohli přidat další branku, ale kopli jsme to vedle. Myslím, že naše výhra je zasloužená, za třemi body jsme si šli poctivým výkonem. V závěru jsme to ubojovali, uhráli. Jinak to byl slušný zápas, V Šumicích byly hody, přišlo hodně lidí, ale rozhodčí Pavlica to velmi dobře zvládl. Musím ho stejně jako můj tým pochválit.“