2024/2025 – 11.kolo Šumice – Uherský ostroh 5:2 (2:0)

14. 10. 2024

( Šerý, Šidlo V, Koktavý M, Kelíšek, Matějkovič, Mikulec )

💬 Pavel Dvořák, trenér Šumic :

V týdnu jsme si s kluky sedli a řekli si pár věcí. Jsem rád, že si to vzali k srdci. Od začátku zápasu nám to fungovalo, byli jsme herně lepší a zaslouženě po prvním poločase vedli 2:0. K tomu nám pomohli i dorostenci Synčák se Zuborňákem. V sobotu odehráli zápas za dorost a v neděli šli s námi. Musím je pochválit, vedli si velice dobře. Další šance jsme nevyužili. Na druhé straně Zálešák po centru ze strany trefil hlavou tyč. Hosté směrem dopředu nebyli špatní, vzadu měli ale okénka. Druhý poločas jsme začali velice špatně a hned ve 47. minutě jsme po standardní situaci inkasovali gól na 1:2. Vzápětí Ostroh vyrovnal a bylo to 2:2. To však bylo z hostující strany vše. My jsme si pak ze standardní situace vzali vedení zpět a ve zbytku utkání přidali další dva góly. Kluci to zvládli super. Za výkon bych je chtěl pochválit. Teď je potřeba na to navázat.

💬 Roman Šálek, trenér Uherského Ostrohu :

Jsem velmi zklamaný z toho, jak se prezentuje ve venkovních zápasech, kde jsme oproti domácím utkáním poloviční. Někteří hráči vůbec neplnili moje pokyny. Po prvním poločase jsme zaslouženě prohrávali 0:2. O přestávce jsem v šatně trošku zvýšil hlas a my zničehonic hráli patnáct minut úplně jiný fotbal. Výsledek jsme srovnali na 2:2, ale pak jsme si opět nepokryli standardku, dostali gól na 2:3 a už se to s námi vezlo. Šumice byly soupeř na podobné úrovni, přesto jsme prohráli rozdílem třídy. Podali jsme velmi špatný výkon. V týdnu se to pokusím překopat, abychom na víkend byli zase nachystaní. Kluci si musí uvědomit, že hrají I. A třídu. Nároky na ně jsou vyšší.