2024/2025 – 5.kolo Dolní Němčí – Šumice 5:2 (3:1)

3. 9. 2024

( Ondřej T, Obal, Koktavý M, Koktavý O, Šidlo J, Šidlo V )

💬 Pavel Dvořák, trenér Šumic :

Pro nás je to hodně krutý výsledek. Vstup do zápasu byl ale od nás katastrofální, po dvou hrubých jsme ve 3. minutě prohrávali 0:2. Pak jsme se ale probrali a hru zvedli. Začali jsme hrát, kombinovat a vytvářet si šance. Kelíčka ale vychytal brankář, Červenka trefil tyč. I tak se nám podařilo ještě do přestávky po standardní situaci Mikulcem snížit na 2:1. I ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře, bohužel nás srazil třetí gól, který padl opět po naší hrubé chybě. V poli to dál bylo vyrovnané. My jsme útočili, domácí chodili do naší otevřené obrany. Po další hrubce zvýšili na 4:1. Nám se sice podařilo Kelíškem snížit, ale v poslední minutě jsme inkasovali popáté a bylo to. Bohužel doplácíme na hrubé chyby.

💬 Tomáš Kuchař, trenér Dolního Němčí :

Prvních dvacet minut bylo z naší strany vynikajících. Brzy jsme dali dva góly, ve 3. minutě vedli 2:0. Kluci ale zničehonic přestali hrát a Šumice převzaly otěže zápasu do svých rukou. Od 20. do 70. minuty byly lepší a výsledek zkorigovaly. Naštěstí jsme pak soupeři zase odskočili. Sestavu jsme ve druhé půli prostřídali a v závěru už zase byli lepší. Výsledek je hezký, ale pro hosty krutý. Byl to vyrovnaný, remízový zápas. Hosté se snažili, bojovali, utkání jim ale nevyšlo. Šance byly na obou stranách, my jsme byli efektivní a šťastnější. Chyběl nám akorát Peprník.