2024/2025 – 3.kolo Mladcová – Šumice 6:1 (3:0)

24. 8. 2024

( Šerý, Koktavý, Ondřej, Šidlo J )

💬 Pavel Dvořák, trenér Šumic :

Jsem velmi zklamaný. Tak těžkou porážku jsem nečekal. Musím ale uznat, že soupeř vyhrál zcela zaslouženě. My jsme udělali zbytečné chyby, které potrestal. Problémy jme měli na krajích hřiště, kde nás domácí přehrávali. První poločas jsme prohráli 0:3. I když jsme po změně stran trošku zvýšili aktivitu, po další hrubé chybě jsme dostali branku na 4:1 a bylo hotovo. Posledních pětadvacet minut bylo pro oba týmy složitých, protože hodně pršelo a hřiště bylo podmáčené. Na některých místech stála voda, balon se tam zastavoval. I tak soupeř přidal ještě jednu branku. Nás sráží hrubé chyby, což se pořád dokola opakuje. Chyběli nám Mikulec se Žáčkem, takže jsme museli trošku pozměnit sestavu. Nedopadlo to ale dobře.

💬 Jan Somberg, trenér Mladcové :

Jsem spokojený. Výsledek odpovídá dění na hřišti. Sice jsme mohli dát i více branek, ale jsme rádi i za výhru 6:1. Daří se nám střelecky, dáváme góly. Zápas byl v naší režii, byli jsme lepší. Škoda, že ve druhém poločase začalo silně pršet. Hřiště bylo podmáčené, dohrávalo se na velmi těžkém terénu. I tak kluci navýšili vedení, zvládli to velmi dobře. Začátek sezony nám vyšel, ale nic nepřeceňujeme.