2024/2025 – 2.kolo Šumice – Staré Město 0:5 (0:1)

14. 8. 2024

( Kelíšek, Šerý, Synčák L, Koktavý O, Koktavý M,Zuborňák, Šidlo J, )

💬 Pavel Dvořák, trenér Šumic :

Věděli jsme, jaký soupeř nás čeká a tomu jsme přizpůsobili i taktiku. Bohužel hosté byli kvalitnější na míči, podle očekávání využívali svých rychlých křídel, které nám dělaly velké problémy. Do třicáté minuty to ale pořád bylo 0:0. Gól jsme dostali až po chybě obránců, kteří se nedomluvili. Hostující hráč dal propadnutý balon pod sebe a od té chvíle jsme prohrávali. Druhá půle byla víceméně stejná. Hosté dál kombinovali, hrozili po stranách a navyšovali vedení. Staré Město nás dorazilo druhým gólem, zbytek utkání si pohlídalo. Hosté prostřídali sestavu, dál si hráli svoji hru. My jsme zahrozili maximálně ze standardek. Nebylo to však úplně bombastické. Musíme bodovat venku.

💬 Roman Abrhám, trenér Starého Města :

Soupeř hrál celý zápas v bloku, za naši obranu se snažil dostat pouze dlouhými nákopy. V prvním poločase mu to asi dvakrát vyšlo, ale celkově to bylo hlavně o nás, kdy a kolikrát se prosadíme. Ve druhém poločase už se hrálo jenom na jednu bránu. V závěru jsme si polevili, ale ke konci jsme přidali další dvě branky a nakonec vysoko, ale zcela zaslouženě, vyhráli. Chyběli nám Peška, Štaubert, Straka a Kejř. Na lavičce byli čtyři dorostenci. Celkově to byl pohodový zápas, Za rozhodnutého stavu pošetřili Brázdila s Martincem, kteří mají nějaké šrámy.