Dvořák Pavel nový tréner A-mužstva Šumice

2. 1. 2024

Přinášíme Vám krátký rozhovor s novým trenérem A-týmu Pavlem Dvořákem.

 

Pavle, jak se zrodil nápad, že bys uvolněné místo po trenérovi Martinu Zichovi vzal právě Ty?

Po podzimní části sezony jsem se rozhodl, že nebudu ze zdravotních důvodů dál pokračovat, a tak mě oslovilo vedení, abych převzal tým po Martinovi. Dá se říct, že jsme si plácli ještě před Vánocemi, kdy jsem si vzal pár dní na rozmyšlenou.

Znamená to tedy, že kopačky věšíš na hřebík a budeš se nadále věnovat jen trénování nebo budeš v pozici hrajícího trenéra?

Chci se věnovat pouze trénování, na hraní už to určitě nebude, protože mě dlouhodobě trápí problémy s lýtkem.

Jak bude probíhat zimní příprava? Můžou se kluci těšit na obvyklý dril?

Zimní příprava nám začíná 19.ledna, kde se zaměříme na začátku na kondici, která je základ a postupně budeme přecházet do herních věcí. Bude to určitě náročnější, zimní příprava je důležitá a nechceme ji podcenit. Čeká nás několik přípravných zápasů, které sehrajeme na umělé trávě v Luhačovicích.

Jaký cíl dáváš mužstvu do jarní části sezóny a s čím bys byl spokojený?

Cíl je jasný, zachránit se. Určitě bych byl spokojený, kdybychom předváděli pohledný fotbal s nasazením a bojovností. Stále ještě s vedením jednáme o případném posílení kádru, ale možnosti máme velmi omezené, takže je možné, že jaro odehrajeme ve stejném složení jako podzimní část sezóny.

Pavle přejeme Ti, ať se daří a těšíme se na jarní zápasy!