Žampach Jan , Pančocha Josef

Šidlo Vlastimil

Kelíšek Michal, Pilka Jan, Ondřej Václav

( Ondřej Tomáš, Kunovský Radim, Valášek Petr, Koníček Štěpán, Jandouš Jakub )

Pavel Miča, sekretář Bojkovic: „Derby, jak se patří, zpestřilo nedělní fotbalové odpoledne fanouškům domácí Viktorky a nedalekých Šumic. Lépe vstoupili do utkání domácí, když Víťa Dolina otevřel skóre již v 6. minutě – 1:0. Hosté ovšem v dalších minutách zodpovědně bránili a nevynechali žádnou možnost k rychlému protiútoku. V 18. min. Ondřejem a ve 40. minutě Kelíškem právě z brejků otočili do půle výsledek utkání – 1:2. Do druhého dějství vstoupila aktivně Slovácká Viktorka a po centrech ze stran se svým důrazem dokázali v pokutovém území gólově prosadit v 52. minutě Gago a v 56. minutě Varga – 3:2. V 61. minutě opět zakontrovaly Šumice, když další rychlý výpad přesně zakončil J. Pilka – 3:3. Když už se schylovalo k penaltovému rozstřelu, vzal osud utkání do svých rukou, respektive nohou, kapitán Víťa Dolina, který obešel „po Messiovsku“ čtyři hostující hráče a přesnou ránou pod břevno nedal gólmanu Šidlovi šanci – 4:3!

V emocemi nabitém zápase byli za velkou bojovnost odměněni šťastným vítězstvím hráči Slovácké Viktorky.“

Martin Zicha, trenér Šumic: „Domácí vstoupili do utkání lépe a hned v šesté minutě se ujali vedení. Paradoxně po vstřelené brance se uspokojili a my jsme výsledek po brejkových situacích ještě do přestávky otočili na 2:1. Bojkovicím lépe vyšel i začátek druhé půle, když si po dvou brankách v krátkém sledu vzaly vedení zpět. Nám se však podařilo Janem Pilkou výsledek srovnat na 3:3. V závěru jsem doufal,že se nám podaří utkání dovést do penalt. Pak bohužel pro nás přišla výborná individuální akce domácího hráče, který obešel tři nebo čtyři naše hráče a přesně zakončil. Tím rozhodl celé utkání. Nám je porážky samozřejmě líto. Tak blízko bodů jsme s rivalem dlouho nebyli. Škoda, že jsme to nedotáhli alespoň do remízy. Jinak pro diváky to byl dobrý zápas, pro nás trenéry už horší. Utkání ale mělo náboj.“