2021/2022 – 19.kolo Šumice – Nedachlebice 3:2

26. 4. 2022

Šumice – Nedachlebice 3:2 ( 1:1 )

⚽28. Andrlík Tomáš

⚽69. Pilka Stanislav

⚽74. Žáček Libor

( Kunovský Radim, Šidlo Jonáš, Ondřej Tomáš, Šidlo Vlastimil )

Hodnocení zápasu

💬 Martin Zicha, trenér Šumic:

Soustředili jsme se na začátek zápasu, abychom nedostali nějaký hloupý gol. Chtěli jsme z pozorné obrany vyrážet do rychlých kontrů, což se nám celkem dařilo. Stejně jsme ale z první vážnější šance hostů prohrávali, když jsme se špatně domluvili. Nesložili jsme ale zbraně a  brzy ze standartní situace vyrovnali. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem lépe. Byli jsme aktivnější, hosty jsme zatlačili, a vytvářeli si šance. Zaslouženě jsme vedli 3:1. Nedachlebice který byli dobrý a fotbalový soupeř, to ale nevzdaly a zaslouženě výsledek snížily. Konec byl hektický. Bylo to hlavně o tom odoláme tlaku soupeře a výsledek udržíme. Dopředu jsme se už moc nehnali. Po třech prohrách jsme totiž potřebovali zabodovat, což se nám podařilo , takže jsme spokojení. Nyní máme před sebou soupeře, se kterými si můžeme normálně zahrát.

💬 Čtvrtníček Ondřej, trenér Nedachlebic:

Nehráli jsme dobře. Soupeř byl lepší, zaslouženě vyhrál. My jsme si body nezasloužili. Naši kluci nebyli v ideálním rozpoložení, top formě. Sice jsme vedli 0:1 ale náskok ztratili a po přestávce tahali za kratší konec. Dva goly jsme inkasovali ze standartních situací, jeden ze hry. My jsme si vypracovali minimum vyložených šancí. Chyběl nám vyloučený Vrták a zraněný Klvaňa. Jinak utkání bylo poklidné.