2021/2022 – 9.kolo Šumice – Těšnovice 1:3

27. 9. 2021

Šumice – Těšnovice 1:3 ( 0:2 )

⚽90. Ondřej Václav

Sestava

Hodulík Jaroslav

Havlík Patrik, Pilka Stanislav, Jurák Radim, Ondřej Tomáš

Andrlík Tomáš, Pančocha Josef, Žampach Jan

Červenka Dominik, Kelíšek Michal, Ondřej Václav

(Pilka Ivan, Mach Martin, Lekeš Jakub, Kunovský Radim, Šidlo Jonáš)

Hodnocení zápasu 

💬Martin Zicha, trenér Šumic:

„Vstup do zápasu nám vyšel. Na začátku jsme byli lepší. Drželi jsme míč a slušně kombinovali. Bohužel jsme museli nuceně střídat kapitána Žampacha a chvíli nám trvalo. než si to zase všechno sedlo. Těšnovice postupem času vyrovnaly hru. Hrály zkušeně a chytře, čekaly na naši chybu, kterou vždycky potrestaly. Po přestávce držely balon a hlídaly si náskok. My jsme se do tempa dostávaly pomaleji. Když jsme se nadechovali, udělali jsme zbytečnou, ale jasnou penaltu, a za stavu 0:3 už to pro nás bylo dost těžké. Těšnovice mají zkušený a chytrý mančaft. Vyhrály u nás zaslouženě.“

💬Ondřej Šilinger, trenér Těšnovic:

„Bylo to vyrovnané utkání. Domácí byli prvních deset minut lepší, zatlačili nás. Pak se jim ale zranil kapitán a od té doby jsme byl lehce lepším týmem. Z první šance jsme dali Janoštíkem vedoucí gól. Potom jsme se trošku zatáhli, Šumice se ale nedostaly téměř k ničemu. My jsme pak z rohu přidali druhou branku. Domácí šli ve druhé půli do tlaku. My jsme se spíše bránili a čekali na jejich chyby. Hrozili jsme z brejků. Taky se nám povedlo střídání, když byl Brázdil asi po minutě pobytu faulovaný a Janoštík dal z penalty na 3:0. Domácí v tu cvhíli odpadli. My jsme mohli přidat další branky, ale místo toho, aby to bylo 4:0 nebo 5:0, většinu akcí jsme zbytečně překombinovali a v závěru inkasovali zbytečný gól, který už ale nic neřešil. Musím všechny kluky pochválit za perfektní kolektivní výkon. Opravdu všichni zahráli velice dobře.“