2020/2021 – 6.kolo Šumice – Nedachlebice 2 : 3 (0 : 3)

15. 9. 2020

TJ Šumice – TJ Nedachlebice 2:3 ( 0:3 )

71. Pilka Stanislav

80. Žampach Jan

Sestava:

Šidlo Milan

Mach Martin, Pilka Stanislav, Pilka Ivan, Valášek Petr

Žampach Jan , Pančocha Josef

Havlík Patrik

Kelíšek Michal, Pilka Jan, Ondřej Václav

( Jiřík Michal, Ondřej Tomáš, Šidlo Vlastimil, Koníček Štěpán, Kolínek Ondra, Plášek Daniel )

Martin Zicha, trenér Šumic: „Hosté byli lepší v prvním poločase, my zase ve druhém. Nedachlebice utkání rozhodly standardními situacemi, po kterých daly všechny góly. Ale vedení si zasloužily, protože měly herně navrch. My jsme začali výsledek honit až po přestávce. Snížili jsme a nakonec mohli i srovnat, ale zápas se nám ani přes zvýšené úsilí nepodařilo dotáhnout do penaltového rozstřelu. Hosté ke konci hráli v deseti, takže jsem věřil, že utkání můžeme zvrátit, ale Nedachlebice mají zkušené mužstvo, v soutěži hrají dlouho, takže konec i v deseti zvládli.“

Miroslav Bednařík, trenér Nedachlebic: „Po velmi kvalitním výkonu v prvním poločase a vedení 3:0 se mohlo zdát, že druhých 45 minut bude pro nás pouze formalitou. Domácí však nesouhlasili. Neměli co ztratit a pořádně se do nás zakousli. Vyloučení Kováče v 73. minutě jim dodalo další sílu. Dobře hrající René Kafka si vytvořil několik dobrých příležitostí, kdy mohl zápas uklidnit dříve, ale nestalo se a my byli v obavách o tři body až do poslední minuty.“